ورود/ثبت نام

نتایج آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۲ (شورای عالی کارشناسان) اعلام شد.

داوطلبان آزمون شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۲ می‌توانند از طریق لینک زیر کارنامه خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

مشاهده نتایج آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۲ (شورای عالی کارشناسان)

آزمون کارشناسان رسمی دادگستری- شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۲ در صبح جمعه ۱۵ دی‌ماه در ۳۵ شهر کشور برگزار شد و ۸۵ هزار و ۲۲۶ داوطلب در آن به رقابت پرداختند.

نحوه اعتراض به نتیجه آزمون

داوطلبان حداکثر تا ۱۰ روز پس از اعلام نتیجه در وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مشاهدۀ نتیجه مندرج در کارنامه در صورت هرگونه سوال یا اعتراض در رابطه با نمرۀ آزمون می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش که لینک آن از طریق کارنامه نیز قابل دسترسی است موضوع خود را مطرح نمایند و از ارسال اعتراض یا مراجعه به شورای‌عالی اکیداً خودداری نمایند.

مراحل بعدی جذب داوطلبان

همانگونه که در دفترچه ثبت‌نام آزمون آمده است آزمون دو مرحله‌ای بوده و موفقیت در هر دو مرحله آزمون و طی کردن سایر مراحل مطابق با قانون کانون کارشناسان و آئین نامه اجرائی آن و داشتن شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نام آزمون لازمه قبولی نهائی است. قبولی در این مرحله به منزله پذیرش در آزمون کتبی در استان مورد تقاضا بوده و وضعیت قبولی نهائی بعد از مرحله دوم آزمون و سایر مراحل مشخص می‌شود.

ادامه مراحل آزمون و انتشار اطلاعیه‌های بعدی از طریق وب سایت شورای‌عالی به نشانی www.hcioe.org  متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x